Eko gadżety reklamowe dla świadomych firm

Eko gadżety reklamowe dla świadomych firm

W ostatnich latach kwestia ekologii przeobraziła się w jednym z najistotniejszych problemów, komentowanych na forum międzynarodowym. Potrzeba modyfikacji naszego postępowania dotyczącego racjonalnego zużycia surowców, pomału przenika do każdej dziedziny życia, również do świata marketingu. Obecnie zarówno ogromne spółki, jak i niewielkie przedsiębiorstwa, podejmują wiele starań, żeby być eco-friendly. Swoją dbałość o ochronę przyrody mogą one zademonstrować światu na wieloraki sposób, m.in. poprzez użycie w akcjach promocyjnych ekologicznych gadżetów.

Eko gadżety reklamowe – nie tylko z tkanin naturalnych

Eko gadżety to artykuły promocyjne, ale wyprodukowane z materiałów powtórnie przetworzonych lub łatwo degradowalnych. Są to także gadżety z naturalnych tekstyliów, które mają praktyczne funkcje i których osoba obdarowana nieprędko wyrzuci. Sprawia to, że ich użycie w niewielkim stopniu wpływa na zaśmiecanie otoczenia. Do grupy ekologicznych gadżetów reklamowych kwalifikuje się również te artykuły, które wykonane są z polipropylenu (PP). Mimo, że to polimer, łatwo daje się go przetwarzać, z kolei kiedy już nie jest to możliwe, w czasie jego rozkładu nie są wydzielane niebezpieczne gazy.

Ekologiczne gadżety reklamowe – koszulki oraz papierowe pojemniki

Można sądzić, iż w asortymencie producentów z rzadka natrafia się obszerny wybór eko gadżetów reklamowych. To nieprawda! Już sam asortyment odzieży reklamowej jest ogromny – można zlecić nadruki na t-shirtach z bawełny organicznej, w przeróżnych krojach (dziecięcych, męskich i damskich), jak również w licznych kolorach. Grafiki reklamowe nanoszone są na płócienne oraz bawełniane torby, dostępne nie tylko w formie popularnych toreb z uszami, ale także m.in. plecaków-worków. Inne atrakcyjne gadżety tego rodzaju to rzecz jasna długopisy, które wykonuje się ze zrolowanego papieru albo z bambusa, saszetki, papierowe kubki na napoje, jak również ekologiczne puszki z biodegradowalnego PLA.

Post Author: