Efektywna i przystępna promocja – t-shirty reklamowe

Efektywna i przystępna promocja – t-shirty reklamowe

Podkoszulki z nadrukiem to nie tylko wspaniała forma promocji marki, ale też niestandardowy pomysł na podarek. Jak można zastosować personalizowane koszulki? Jakich technologii druku używa się współcześnie przy produkcji takich gadżetów?

Personalizowane koszulkiforma reklamy, ale i interesujący prezent

Koszulki są codziennie stosowane w promocji – służą do reklamy firm, świadczonych usług oraz szkoleń. T-shirt ze spersonalizowanym nadrukiem może być ofiarowywany partycypantom imprez sportowych bądź targów pracy. Firmowe logo nadrukowane na koszulkę jest czytelne i w kilka sekund przyciąga uwagę ewentualnych odbiorców. Koszulki z nadrukiem można również wykorzystać do integracji pracowników przedsiębiorstwa, np. jako element wspólnej identyfikacji ubierany w czasie eventów lub szkoleń firmowych. Oprócz tego koszulki ze spersonalizowanych nadrukiem można użyć w życiu prywatnym – to świetny pomysł na prezent, między innymi z okazji zdania matury, Dnia Ojca lub imienindnia urodzin. Spotkanie w gronie przyjaciół i rodziny zyska zupełnie nowy wymiar, jeśli każdy obecny przebiorą się w koszulki ze śmiesznym nadrukiem.

Popularne technologie nadruku na t-shirtach reklamowych

Koszulki reklamowe powstają przy zastosowaniu najnowszych technologii druku. Na ogół jest to sitodruk, a więc metoda, w której każdy kolor wzoru jest odwzorowany osobno na siatce, na przykład z włókien bądź metalowej. Później barwnik przeznaczony do tkanin jest przetłaczany przez tę matrycę. Powstałe tą metodą grafiki bądź teksty wyróżniają się ogromną wytrzymałością – podkoszulki można prać dziesiątki razy nie martwiąc się o zniszczenie nadruku. Sitodruk umożliwia zastosowanie w zasadzie dowolnej barwy, a także uzyskanie ciekawych efektów, między innymi gradientów, a ponadto opłaca się zwłaszcza przy większych nakładach. Do nadruku na gadżetach reklamowych korzysta się także z tampodruku, transferu cyfrowego, folii flock i termodruku. Termotransfer nadaje się do niskich nakładów – nawet jednej sztuki! Technika ta polega na wgrzaniu w materiał folii flex lub flock. Ta metoda również charakteryzuje się wysoką odpornością.

Post Author: