Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

Na www.fotografsv.pl otrzymasz rzetelną pomoc profesjonalistów w dziedzinie przygotowania panoram 360 Google.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezwykle atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania wnętrz przedsiębiorstw czy lokali usługowych. Głównie widzimy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale też natrafiamy na nie na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na profilu firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz użyć zdjęcia 360 stopni do reklamy Twojej marki? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Jak działają panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które można patrzeć pod rozmaitymi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia wywołuje doznanie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku pozwalają na obejrzenie lokalu, nieruchomości bądź budynku poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu wykonuje się z pomocą dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych fotografii cyfrowych jest sposobność wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem poruszanie nim w wybranym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – promuj swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to bardzo dobry sposób na popularyzację własnego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają spore możliwości przedstawienia pomieszczeń biura, hotelu albo lokalu gastronomicznego. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej interesująca oraz pozwala wnikliwie poznać konkretne miejscem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie korzystnie na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie w stosunku do świadczonych przez nas usług, co zaprocentuje o wiele większym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto użyć na Facebooku zwłaszcza jeśli prowadzimy działalność, która opiera się na wysokiej jakości wnętrzach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli pragniemy nakłonić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne lub po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym działamy.

Do wykonania panoram 360 stopni zatrudnij specjalistę!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, wprawdzie teoretycznie jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, jednak do celów reklamowych powinno się wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Czemu to zalecana opcja? Zlecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność wykonania wysokiej jakości zdjęć, które oprócz tego będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także trudno dostępna ani kosztowna. Fotografów polecanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i zamieścili określoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: