Reprezentacja w sporach z bankami – kancelaria prawna

Reprezentacja w sporach z bankami – kancelaria prawna

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn mieści się przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie powoduje, iż na rozmowę z adwokatem można łatwo dotrzeć z każdej dzielnicy Krakowa, jak również innych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele firm i spółek.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, a także prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Klienci Kancelarii prawnej Baszczyn Czarniak w Krakowie

Klientami kancelarii są głównie osoby, które posiadają polisolokaty lub kredyty we frankach. Są nimi też właściciele firm i spółek, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria ma szerokie doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami finansowymi. Wśród krakowskich kancelarii ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce mało jest osób, które posiadają kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także odwalutowania lub unieważnienia kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.

Post Author: