Kancelaria prawna – pomoc frankowiczom

Kancelaria prawna – pomoc frankowiczom

Kancelaria Czarniak Baszczyn z Krakowa specjalizuje się w sporach z bankami i innymi instytucjami z sektora finansowego, które oferują kredyty we frankach bądź polisolokaty. Zakres usług adwokata Pawła Czarniaka oraz radcy prawnego Tomasza Baszczyna jest bardzo szeroki – obejmuje reprezentowanie klientów w sprawach umów kredytowych obowiązujących, jak również spłaconych i wypowiedzianych. Oprócz tego są to też postępowania o zmniejszenia salda zadłużenia, unieważnienie umów czy zwrot gotówki.

Kredyt we frankach – jaką wybrać kancelarię?

Należy postawić przede wszystkim na kancelarię prawną, która prowadziła już sprawy właścicieli kredytów we frankach szwajcarskich. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma na swoim koncie pomoc frankowiczom oraz prowadziła sprawy z bankami, takimi jak Getin Noble Bank, Raiffeisen Bank Polska, Bank Millennium oraz mBank. Kancelaria ta dysponuje ponad 4-letnią praktyką w pomocy prawnej frankowiczom.
Co jest najważniejsze podczas wyboru kancelarii prawnej wyspecjalizowanej w kredytach frankowych? Istotne, aby inicjującym krokiem – przed podjęciem jakichkolwiek innych działań – była dokładna analiza umowy kredytowej. Oprócz umowy przejrzenia wymagają także inne dokumenty – regulamin i aneksy. Na każdym etapie takiego postępowania kancelaria powinna służyć rzeczowym wsparciem i wiedzą, a także pomocą w sporządzaniu rozmaitego typu dokumentów: zawezwania do próby ugodowej, reklamacji, pozwu i innych.

Kredyty frankowe – pozew przeciwko bankowi

Odpowiednio przeprowadzone postępowanie sądowe może doprowadzić do efektu końcowego w postaci odfrankowienia lub unieważnienia kredytu we frankach. Każdy kto posiada kredyt we frankach i chce go np. przewalutować, powinien poszukać profesjonalnej pomocy w sporządzeniu pozwu przeciwko bankowi o kredyt we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn dochodzi zwrotu nadpłaconych rat, występuje do sądu o uznanie klauzul umownych przewidujących dowolne przeliczanie kredytu we frankach za niewiążące, a nawet – w szczególnych przypadkach – doprowadza do unieważnienia umowy kredytowej.

Post Author: