Warsztaty kulinarne dla dzieci – zabawa i nauka w jednym

Warsztaty kulinarne dla dzieci – zabawa i nauka w jednym

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą warsztatów kulinarnych dla dzieci? Nie zwlekaj! Skieruj się na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci kochają uczestniczyć w kuchni – przynosić i wybierać składniki bądź ozdabiać ciastka. Chcesz rozwijać zapał kulinarny Twojej pociechy? Poznaj kursy gotowania dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, czego dotyczą takie zajęcia.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W trakcie warsztatów dzieci rozwijają swoją kreatywność i uczą się niezależności i co niesłychanie ważne – zdobywają pożyteczne umiejętności. A zarazem wyśmienicie się bawią. Łączenie ciekawych smaków, dobieranie oraz mieszanie składników i opanowywanie nieskomplikowanych przepisów – całość sprawia, iż maluchy ochoczo gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakie trzeba stosować w kuchni, co bez wątpienia podnosi ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach partycypują również rodzice, jest to więc doskonała sposobność do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a potem skosztować tego, co upichciły.

Jak wyglądają warsztaty kulinarne dla dzieci?

Zajęcia prowadzone są przez 3 godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. W czasie kursu maluchy przygotowują danie główne i deser. Mali uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – spróbować swoich sił w pieczeniu pachnącej, udekorowanej świeżymi składnikami pizzy, albo przygotować apetyczny makaron na słono bądź słodko. W czasie kursu grupa przygotowuje również wyśmienitą deser – mus z kruchym ciastem oraz polewą owocową. Nauka połączona z zabawą to świetna metoda spędzania wolnego czasu, a własnoręczne sporządzanie ukochanych posiłków niesie dzieciakom mnóstwo satysfakcji. Nawet bardzo krnąbrny maluch będzie z pasją oddawał się pieczeniu smacznej pizzy bądź ozdabianiu tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który posiada wieloletnią praktykę oraz bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Adres:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Post Author: