Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Jeśli interesuje Cię najlepsza oferta kursu rysunku architektonicznego Kraków, zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo czynników – przede wszystkim fakt, że są to niesłychanie interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się perspektywy i kompozycji

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko lekcje rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale także porady profesjonalistów, które pozwolą przygotować się należycie do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu lub za granicą). Chętni mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Post Author: