Jakie składniki zawiera pieczywo?

Jakie składniki zawiera pieczywo?

Chcesz kupić pieczywo Kraków? Wejdź na https://bit.ly/2BLCaoo.

Pieczywo jest podstawą diety człowieka w naszej tradycji. Jest wytwarzane z mąki, wody, soli, mleka, środków spulchniających (zwykle zaczynu chlebowego lub drożdży) i wszelakich dodatków wzbogacających doznania smakowe, takich jak słonecznik, mak lub sezam.

Dlaczego należy spożywać regularnie pieczywo?

Pieczywo jest jedzeniem bardzo bogatym w wiele różnorodnych składników energetycznych i odżywczych, potrzebnych do prawidłowego działania organizmu człowieka. W jego składzie widnieją przede wszystkim białka, aminokwasy i węglowodany. Należy wspomnieć jednocześnie o błonniku oraz szerokiej gamie witamin, których zdecydowanie najwięcej zawiera ciemny, pełnoziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej kupować w piekarniach tradycyjnych. Ma się wtedy gwarancję, iż spożywane produkty długo zachowają świeżość.
Ze znakomitych produktów i niesamowitej dbałości o klienta słyną szczególnie krakowskie piekarnie, sławiące się nieustającym zaufaniem kupujących. Oferowane w nich pieczywo wypiekane jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co jest gwarancją najwyższej jakości użytych składników i wyśmienitego smaku.

Adres:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]

Post Author: