Zawsze modne kolczyki z cyrkoniami

Zawsze modne kolczyki z cyrkoniami

Więcej szczegółów o kolczykach z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to idealny podarunek dla wytwornej kobiety. Te przepiękne ozdoby świetnie komponują się z kolczykami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – rewelacyjna imitacja diamentu

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki ozdobne, posiadające znakomite parametry wizualne. Połyskują w słońcu szykownym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich wygląd znakomicie przypomina szlachetne diamenty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Produkowane są też zabarwione rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu różnych domieszek można stworzyć poniższe zabarwienia: niebieski, czerwony, zielony, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji urodzin lub na Mikołajki.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te szlachetne kamienie są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, kolii oraz naszyjników. W jakich sklepach możemy zakupić ozdoby z cyrkoniami? Szeroki asortyment proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych odmianach i świetnych cenach. Wystarczy parę kliknięć i mamy upragnioną i stylową biżuterię. Odbiorcy często zamawiają proste kolczyki, chociaż popularne są również te bogato upstrzone cyrkoniami.

Post Author: