Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Wszystko o srebrna biżuteria sklep internetowy.

Jest z ludźmi od wieków i pomimo pojawienia się różnych innowacyjnych projektów, w istocie mało się zmieniła. Biżuteria stale odgrywa tę samą rolę – jest pewnego rodzaju dekoracją ciała, a także umożliwia wyrażenie własnego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie chętnie noszą panie i panowie, maluchy oraz dorośli, ludzie z różnych grup społecznych. Bez względu na to, które wzory cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych surowców – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej kilka dekad?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, że jej używanie daje szansę ustrzec się różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie możemy nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się z dość niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro wytrzyma wiele lat, ale powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona porysować lub zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie z denaturatem lub amoniakiem. Należy przechowywać ją w szkatułce z miękką wyściółką – unikniemy tak uszkodzeń.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: