Klasyczne czy z oczkiem – wybieramy srebrne pierścionki

Klasyczne czy z oczkiem – wybieramy srebrne pierścionki

Znajdź srebrne pierścionki na www.pierscionkisrebrne.pl

Srebrne pierścionki to symbol ponadczasowej elegancji. Dodatki wykonane z tego szlachetnego kruszcu musi posiadać w swojej kolekcji każda stylowa dama. Sprawdźmy więc, czym cechują te szykowne elementy, stanowiące idealną oprawę kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej wytrzymałe?

Najwyższa zawartość srebra to 999, aczkolwiek wtedy srebro staje się tworzywem elastycznym, nieodpornym na wszelkie urazy mechaniczne i jako pierścionek może błyskawicznie nabawić się defektów. Na rynku dostaniemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki robione z surowca 925. Możemy zdecydować się na pierścionek jednolity lub odrobinę zaszaleć. Te najchętniej wybierane wysadzane są cyrkoniami, perłami, kryształami, jak również diamentami. Zaletą biżuterii wykonanej ze srebra jest możliwość – jeśli będzie taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, czym zajmują się specjalistyczne zakłady jubilerskie. Żeby srebrne pierścionki wyglądały nienagannie jak najdłużej, nie zapomnijmy o ich częstym nabłyszczaniu.

Gdzie kupimy wyjątkowe srebrne pierścionki?

Szlachetną biżuterię znajdziemy w każdym sklepie z eleganckimi dodatkami. Zamiast jednak tracić fortunę w sklepach stacjonarnych, warto poszperać również w Internecie, gdzie kwoty są aż o 10% atrakcyjniejsze. Dostaniemy tam srebrne pierścionki w rozmaitych wzorach, okraszone wspaniałymi minerałami. Nie musimy tracić czasu na zakupy, a jeśli zajdzie taka konieczność mamy prawo odesłać paczkę z powrotem. Takie witryny w Internecie to ogromny wybór i mnóstwo zabawy dla każdej damy.

Post Author: