Długie kolczyki – na jakie okazje je założyć?

Długie kolczyki – na jakie okazje je założyć?

Kup kolczyki długie.

Gustowna biżuteria znakomicie akcentuje prawdziwy urok każdej kobiety i sprawdza się w rozmaitych sytuacjach – można ją nosić na wielkie wesela, romantyczną randkę we dwoje bądź do pracy. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od rodzaju urody?

Kolczyki długie – wyszczuplają twarz oraz szyje

Długie kolczyki współgrają z różnymi rodzajami urody – mogą je nosić zarówno kobiety o kolistej twarzy, jak i te z wyraźnie uwydatnionymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki chcemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki długie na minimum 2 cm rewelacyjnie wysmuklają szyję oraz wyszczuplają oblicze, a specjalne ku temu właściwości posiadają modele kolczyków o pociągłym i cienkim kształcie, przykładowo, w postaci liści lub pałeczek. Modne są także wiszące kolczyki w formie cienkich łańcuszków, które stanowią subtelny akcent, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji oraz pięknie prezentują się na uszach. Dzięki właściwej biżuterii całe ciało staje się wizualnie wyszczuplone i sprawia wrażenie lżejszego. Długie kolczyki mogą również mieć formę kółeczek – te modele nie wysmuklają szyi, ani nie wyostrzają zarysu twarzy, skorzystają z nich zatem panie, którym zależy na uzyskaniu łagodniejszego tonu stylizacji.

Na jakie okazje wypada założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują tak na co dzień i od święta. Będą perfekcyjnym dodatkiem do wieczorowej kreacji, założonej np. na ślub koleżanki, Sylwestra albo studniówkę. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których rozbrajający blask bez dwóch zdań zafascynuje każdego. Piękne srebrne kolczyki z błękitnymi cyrkoniami zaakcentują błękitny kolor oczu, a złocone pałeczki będą doskonale współgrać z innymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki srebrne w formie listków – są niezobowiązujące oraz wyśmienicie podkreślają styl casual. Rozsądnym pomysłem na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki z perłami – to symbol ponadczasowej klasy.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: