Bransoletki z koralikami

Bransoletki z koralikami

Jeśli chcesz zamówić bransoletki z koralikami, koniecznie odwiedź tę stronę.

Bransoletki z koralikami należą do tego rodzaju akcesoriów, które sprawdzają się na wszystkie spotkania. Mamy możliwość sami je przygotować w zaciszu domowym lub nabyć w sklepie. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki staną się niepowtarzalne.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najprostszą techniką tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której wykonamy okrągłe bransoletki. Przy użyciu zestawu do szycia i szydełka możemy stworzyć wyjątkową biżuterię.W jaki sposób samodzielnie wykonać bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się też w Internecie oglądając tutoriale.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Bardziej skomplikowanym sposobem umożliwiającym stworzenie płaskiej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większego skupienia i dużo wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tym sposobem potrzebna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest ogromna ilość wzorców, którymi możemy posiłkować się przy pracy nad naszą biżuterią. Dzięki postępowi techniki, możemy korzystania z komputerowych schematów, które znacznie ułatwiają wykonywanie autorskiej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno jednokolorowe modele, jak i zawierające przenikanie kolorystyczne.Jeżeli jednak mamy mało czasu i nie mamy zdolności manualnych, możemy znaleźć dobrej jakości bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z akcesoriami.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: