Biżuteria na wiele okazji – kolczyki wiszące

Biżuteria na wiele okazji – kolczyki wiszące

Chcesz kupić kolczyki wiszące? Kliknij tutaj

Jeden z najpopularniejszych typów biżuterii to kolczyki. Noszą je nie tylko panie – od kilkunastu lat cieszą się także rosnącym zainteresowaniem wśród panów, przede wszystkim tych lubiących styl alternatywny. Nie można aczkolwiek kwestionować, że przytłaczająca większość kolczyków projektowana jest z myślą o paniach. Nadzwyczaj dobrze prezentują się przede wszystkim kolczyki wiszące. Bardziej rzucają się w oczy i w rezultacie w zdecydowanie mają wpływ na to, jak inni postrzegają daną stylizację. To z tego powodu cieszą się olbrzymią popularnością pośród kobiet w różnym wieku i noszących się w wielorakich stylach. Znaczne zróżnicowanie wiszących kolczyków pomaga dobrać je w gruncie rzeczy do każdej kreacji. Jak zatem dobrać kolczyki wiszące najlepsze do danej okazji? Na które ich cechy powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – weź pod uwagę ich długość oraz kształt

Przy doborze kolczyków wiszących powinno się zwrócić uwagę zwłaszcza na ich długość i design – to dokładnie te atrybuty najbardziej wpływają na to, jak optycznie będzie widziana twarz. Długie wiszące kolczyki (w sprzedaży dostaniemy takie o długości nawet kilku centymetrów) rozciągają w pionie twarz, z kolei te krótsze sprawiają, że wydaje się ona okrąglejsza. Kształt kolczyków posiada tu też duże znacznie. Wąskie przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, zaś te bardziej koliste – wręcz przeciwnie. W sklepach znajdziemy również kolczyki neutralne, które nie oddziałują za bardzo na postrzeganie kształtu naszego oblicza – w tym miejscu bezwzględnie winniśmy wspomnieć między innymi o kolczykach przypominających łzy.

Do jakich stylizacji można nosić kolczyki wiszące?

Poszukując kolczyków wiszących odpowiednio dopasowanych do konkretnego stroju trzeba pamiętać, że są one nader wyraźnym elementem. W sąsiedztwie innej odznaczającej się biżuterii mogą więc wywołać odczucie pretensjonalności. Dlatego powinnyśmy stronić od noszenia ich do ciężkich bransolet, zegarków bądź wisiorków. Wiszące kolczyki będą natomiast prezentowały się doskonale, gdy w stroju zostaną najsilniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, że poprawnie dopasujemy je do stylizacji włosów, sukienki i butów.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: