Tajniki SEO – nienaturalne linki przychodzące

Tajniki SEO – nienaturalne linki przychodzące

Najistotniejszym motywem, przez który na witrynę online może zostać nałożony filtr Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest możliwość uniknięcia tych poważnych konsekwencji?

Zaprzestań wykorzystywania nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to stosowanie sztucznej ilości fraz kierujących ruch na naszą stronę w sieci. Naruszają one zasady naturalnego linkowania opracowane przez grupę Google, gdyż manipulują pozycją strony w wyszukiwarce. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące występują w formie wpisów marketingowych przesyconych licznymi frazami. Występuje też proces kupowania linków, co jest nielegalne. Gdy nieprofesjonalne metody zostaną odkryte, strona jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, co łączy się z gwałtownym obniżeniem jej lokalizacji w przeglądarce, czasem aż o 40 stron.

Która agencja wyeliminuje problem nienaturalnych linków przychodzących

Trzeba podkreślić, że jeśli na adres www będzie założony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo walczyć o przywrócenie normalnej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest niestety niezwykle długotrwały i nie gwarantuje pełnego sukcesu. Skierujmy swoje kroki do profesjonalnej firmy pozycjonującej, jeśli chcemy zwielokrotnić szansę na sprawne usunięcie filtrów. Profesjonaliści momentalnie ustalą rzeczywistą przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google najlepiej zlecać tylko prestiżowym podmiotom.

Post Author: