Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Interesuje Cię oferta dostawcy silników prądu stałego? Zajrzyj na ultrarobotics.pl, żeby dowiedzieć się więcej.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, wymusza sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od ponad dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, a także silników prądu stałego wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się dużą solidnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się m.in. w produkcji obrabiarek, sprzętu medycznego czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90%).

Polska spółka Ultra Robotics oferuje również produkty Positec, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Post Author: