Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Automatyczne księgowanie. Zdobądź więcej szczegółów.

Przedsiębiorcy bezustannie poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają około stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie napotykają problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie wiesz czy robot Flobo to wartościowa usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, tym samym rewelacyjnie zda egzamin w szkołach językowych lub prywatnych, czyli tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Post Author: